O firmie

O firmie

  Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe GABI-PLAST to firma działająca w branży opakowaniowej  już od 1983 r. Jej właścicielka Pani Gabriela Kośmider od lat jest  ekspertem w dziedzinie opakowań z tworzyw sztucznych co potwierdzają liczne nagrody i nominacje jakie zgromadziła na swoim koncie.
 W przeszło 30-letnim okresie działalności  Firma sukcesywnie rozwija się na rynku polskim jak i zagranicznym. Budując nowe obiekty magazynowe, nowoczesny pawilon ekspozycyjny oraz rozwijając zaplecze produkcyjne  na stałe zapewnia sobie miejsce wśród liderów tej branży w Polsce.

 Zakres działalności to hurtowa sprzedaż opakowań jednorazowych na potrzeby gastronomii, produkcja wytłoczek technicznych z folii PET  oraz  usługi wykonywania  nadruków reklamowych na  opakowaniach. 

 Centralne położenie w kraju, nowoczesny obiekt handlowo-produkcyjny oraz przestronne magazyny zapewniają Firmie wysokie standardy logistyczne, od lat spełniając wszystkie kryteria norm ISO 9001 i ISO 22000. 

 Wszechstronną gamę oferowanych produktów zapewniamy dzięki długoletnim kontraktom z korporacjami zachodnimi oraz polskimi dostawcami.  Dostępność, różnorodność, wysoka jakość i profesjonalizm obsługi  to tylko niektóre z atutów przez lata wypracowane  w naszej firmie.

 Wartością nadrzędną jest dla nas satysfakcja i zadowolenie Klientów. To dla nich stale wprowadzamy do oferty handlowej nowe produkty, bierzemy udział w szkoleniach, targach oraz wystawach branżowych aby sprostać oczekiwaniom dynamicznego i stale rozwijającego się rynku.